Hakkımızda

2009 yılından itibaren web tasarım, seo, grafik tasarım, içerik yönetimi, hosting, prodüksiyon gibi alanlarda müşterilerine hizmet vermekteyiz. Öncelikli sorumluluğumuz; müşterilerimizin kurumsal kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik bir biçimde web sitelerine yansıtmaktır. İnternette en doğru şekilde markanız ya da firmanız için vitrin oluşturmaktır.

Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmalar yapmamız her gün bir adım daha yükselerek, bu alanda daha profesyonel çalışmalar çıkarmamız kalitemizi ortaya koymaktadır.

İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen İmza Web Tasarım yazılım geliştiricisidir. İmza Web Tasarım, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve karlılığını daima ön planda tutmuştur. Ürettiği çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermektedir. Sektörün en büyük sıkıntısı proje sonrası bakım ve destek sorununu da ortadan kaldırıp verdiği desteği yine müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. İmza Web Tasarım olarak geliştirdiğimiz çözümlerde Mükemmellik, Gelişme ve Ekip Çalışması değerlerini temel alıyoruz.

2009

Kurulduk

Temellerimizi 2009 yılı Mayıs ayında attık.

2010

İşimize Odaklandık

Ekibimizce ar-ge çalışmalarına hız verdik.

2012

Ofisimizi Açtık

Ofisimiz Yenibosna’da açıldı.

2016

Adresimiz değişti

Vizyonumuzdan taviz vermedik, artık küçük gelen ofisimizi büyütme zamanı geldi.

2018

Web tasarımda sınırları zorladık

Hizmetlerimizde seçenekler arttı. Müşteri portföyümüzü genişlettik…

2019

Web sitemiz ve ofis adresimiz değişti.

Rakamlarla Biz

Yaptığımız çalışmaları özetlersek…

0%
Olumlu Geri Bildirim
0
Tamamlanan Proje
0
Devam Eden Proje
0
İçilen Kahve

Projenize Başlayın!

Hedeflerinize ulaşmak ve işilerinizi büyütmek için zaman kaybetmeyin.

Menü
Hemen Ara
WhatsApp